Valymo įrenginiai

Švaraus vandens laikymasis yra svarbus baseinų vartotojų sveikatai. Jei vanduo nėra švarus, gali susidaryti kenksmingos bakterijos. Užterštam vandeniui būdingas daugybės bakterijų ir dumblių susidarymas, kurių išorinis požymis yra tamsi vandens spalva ir atsiranda vadinamųjų „slidaus dugno“ efektas.

Mūsų gaminiai turi dvi vandens valymo sistemas: popieriaus filtrą (smėlio filtrą bendram naudojimui) ir ozonatorių.

Vonios valdiklis užprogramuotas taip, kad automatiškai paleistų cirkuliacinį siurblį, kuris periodiškai filtruoja visą vandenį. Popierinis filtras naudojamas apsaugoti nuo purkštukų užkimšimo dideliais nešvarumų elementais. Valdiklis automatiškai įjungia ozonavimo funkciją. Nuolat išsiskiriantis ozonas naikina bakterijas ir mikroorganizmus, mažina mikroorganizmų augimą, o tai efektyviai palaiko vandens grynumą ir prailgina jo naudojimo laiką. Aukščiau aprašyti tirpalai padeda palaikyti mūsų produktuose esančio vandens grynumą.

Dezinfekavimo procesas ir vanduo visiškai išvalomas, tačiau būtina naudoti chemines medžiagas.

SPA vonioms reikia reguliariai tikrinti vandens lygį parametrų, pvz., Chloro pH, atžvilgiu. Chemikalų dozavimas leidžia saugiai naudotis SPA voniomis.

Teisingai pH 7,2 - 7,6 padidina dezinfekavimo priemonių efektyvumą. Tokiu atveju naudokite pH minusą (ir pH pliusą).

Vandens priežiūros procese pagrindinis dalykas yra grybelių, virusų (kurie gali formuotis vandenyje) naikinimas, pvz., Naudojant chloro tabletes.

Jei nenorite gaišti laiko ir kiekvieną kartą rankiniu būdu tikrinti pH ir chloro reikšmes, galite įdiegti automatinę chemijos kontrolės ir dozavimo sistemą:

- WDPHRH ir LDPHRH matuoja pH vertės ir redokso potencialo (ORP) reguliavimą

- WDPHOS matuoja pH ir aktyvaus deguonies (naudojamo žmonėms, kurie yra alergiški chlorui) reguliavimą.

- LDPHRHAH matuoja pH vertės ir redokso potencialo (ORP), priešdumblių ir temperatūros rodmenis.

- LDPHRHAHFK matuoja pH vertės ir redokso  potencialo (ORP), priešdumblių, flokuliantų ir temperatūros rodmenis.


Šioje kategorijoje prekių nėra.