• Masažinė vonia Balteco Metro Air S2 155x155
 • Masažinė vonia Balteco Metro Air S2 155x155
 • Masažinė vonia Balteco Metro Air S2 155x155

Masažinė vonia Balteco Metro 155x155

Kampinė akrilinė masažinė vonia

„Balteco“ siekia užtikrinti akrilinių vonių dizaino išskirtinumą ir estetinę išvaizdą, atskirų elementų grynumą, todėl siūlo didesnį nei kurio kito Europos gamintojo šoninių uždangų PANEL+ asortimentą.

*Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio

Galimi papildomi pasirinkimai:

 • Maišytuvas ir papildoma sistema
 • Chromoterapija
 • Vandens pašildymas.
 • Minkšta pagalvėlė.

Masažinių Balteco vonių privalumai

Reguliuojamas hydro masažo intensyvumasoro reguliatoriai leis keisti atskirai teik bendrą masažą, tiek nugaros masažą.

Reguliuojamas nugaros masažas per diverterįViso Balteco masažinės vonios sukomplektuotos su vandens diverteriu, kuris leidžia mėgautis skirtingo intensyvumo nugaros masažu. 

Elektroninės valdymo panelės Evo ir Evo+ pasižymi dideliu darbiniu patikimumu ir funkcionalumu

Vandens lygio davikliai užtikrina saugumą. Visose masažinėse voniose sumontuoti vandens lygio davikliai, kurie neleidžia įjungti vandens siurblius arba halogeninį apšvietimą tuščioje vonioje. Tai ypač svarbu šeimoms su mažais vaikais!

Optimalus masažinės vonios gylisužtikrina vandens lygį efektyviam masažui, įskaitant naudojimosi saugumą vonios kambarių ypatumus montuojant.

Galingi kokybiški varikliaihydro masažas aprūpinamas patikimu galingu (900-1500 W) hydro masažiniu varikliu.

Hermetiškas ilgaamžis hydro masažinis vamzdynasvisos Balteco masažinės vonios praeina detalų patikrinimą.

Tvirtumą voniai suteikia erdvinis aliuminio rėmas su reguliuojamomis kojelėmis, kas užtikrina kietumą ir tvirtumą naudojant ilgą laiką.

Eksliuzyvinis nuleidimas-perbėgimas aprūpintas chromuota alavine furnitūra

Ypatingas Polycore™ sutvirtinimasDaugiasluoksnis akrilinės vonios sutvirtinimas daugeliui metų užtikrina vonios kietumą ir tvirtumą netgi dažnai ją naudojant.

Oro masažo kompresoriai su tyliu darbo režimuMasažinės Balteco voniose montuojami 500 W oro kompresoriai praėję technologinius bandymus.

Serijinis numerisvisos Balteco vonios turi serijinį numerį, kas užtikrina gamybos kokybės kontrolę.

Ekliuzyvinės detalės: Balteco naudoja tik chromuotus varinius gaubtelius visai įrangai kuri randasi vandenyje. 

Unikali chromoterapijos sistema susidedanti iš 4 šviesos diodų LED-lempų, duodančių 6 skirtingus šviesos tonus.

Visa Balteco produkcija turi CE atitikties sertifikatą, gaminių kokybė ir saugumas išbandomi Semko (Elektrinio testavimo laboratorija Švedija) Gamyba vykdoma sutinkamai su ISO 9001 Kokybės kontrolės reikalavimais.

Labai tvirti atsparūs dėvėjimui armuoti vonios korpusai garantuoja ilgalaikį tvirtumą naudojant. Garantija korpusui – 5 metai. Masažinėms sistemoms garantija 2 metai.

Masažinių sistemų ir valdymo panelių aprašymas:


AIR - S2

Vonia su oro masažo sistema ir elektronine valdymo panele EVO. Oro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios dugne.


 HYDRO – S3

Vonia su hydro masažo sistema ir elektronine valdymo panele EVO. Hydro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose, masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Sukomplektuota su reguliuojama nugaros ir kojų masažo sistema ABM™

KOMBI– S4 

Vonia su oro hydro ir oro masažo sistema ir elektronine valdymo panele EVO. Oro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios dugne. Hydro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose, masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Sukomplektuota su reguliuojama nugaros ir kojų masažo sistema ABM™


HYDROLIUX– S5

Vonia su išskirtine elektronine valdymo panele EVO+, galinga hydro masažo sistema ir povandeniniu halogeniniu pašvietimu. Hydro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose, masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Sukomplektuota su reguliuojama nugaros ir kojų masažo sistema ABM™

HYDROLIUX PLIUS – S6

Vonia su išskirtine elektronine valdymo panele EVO+, galinga, dviejų variklių, hydro masažo sistema DHP™ ir povandeniniu halogeniniu pašvietimu. Hydro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose. Du atskiri varikliai turi autonominį valdymą, o masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Ši sistema rekomenduojama didelėms vonioms, sukomplektuotoms su dviem reguliuojamomis nugaros masažo sistemos ABM™


KOMBILIUX – S7

Vonia su oro ir hydro masažo sistema ir išskirtine elektronine valdymo panele EVO+, galinga hydro masažo sistema ir povandeniniu halogeniniu pašvietimu. Oro masažas su elektroniniu intensyvumo reguliavimu vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios dugne. Hydro masažas vykdomas tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose, masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Sukomplektuota su reguliuojama nugaros ir kojų masažo sistema ABM™. Sistemoje sumontuota automatinė dugno džiovinimo sistema su galimybe ją blokuoti. 

KOMBILIUX PLIUS – S8

Vonia su oro ir hydro masažo sistema ir išskirtine elektronine valdymo panele EVO+, galinga, dviejų variklių, hydro masažo sistema DHP™ ir povandeniniu halogeniniu pašvietimu. Oro masažas su elektroniniu intensyvumo reguliavimu vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios dugne. Hydro masažas vykdomas tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose ir nugaros masažo sistemos pagalba. Du atskiri varikliai turi autonominį valdymą, o masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Ši sistema rekomenduojama didelėms vonioms, sukomplektuotoms su dviem reguliuojamomis nugaros masažo sistemos ABM™ Sistemoje sumontuota automatinė dugno džiovinimo sistema su galimybe ją blokuoti. 

EXCLIUZIV – S9

Nuostabi su oro ir hydro masažo sistema ir išskirtine elektronine valdymo panele EVO+, galinga masažo įranga, elektronine autonomine Turbomasažo ЕTM™ hydro masažui ir povandeniniu pašvietimu chromo terapijai. Oro masažas su elektroniniu intensyvumo reguliavimu vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios dugne. Hydro masažas vykdomas tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose, intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Hydro masažo srovės stiprumas gali būti sustiprintas elektroninį Turbomasažą ЕTM™, kuris gali dirbti pulsuojančiame režime, taip kaip turi sumontuotą oro kompresorių. Šita sistema įjungia chromo terapijos pašvietimo programą, užtikrinančią lėtą šviesos tonų pasikeitimą. Sistemoje sumontuota automatinė dugno džiovinimo sistema su galimybe ją blokuoti. 

EXCLIUZIV PLIUS– S10

Nuostabi su oro ir hydro masažo sistema ir išskirtine elektronine valdymo panele EVO+, galinga, dviejų variklių, hydro masažo sistema DHP™, elektronine autonomine Turbomasažo ЕTM™ hydro masažui ir povandeniniu pašvietimu chromo terapijai. Oro masažas su elektroniniu intensyvumo reguliavimu vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios dugne. Hydro masažas vykdomas tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose ir nugaros masažo sistemos pagalba. Du atskiri varikliai turi autonominį valdymą, o masažo intensyvumas nustatomas oro padavimo reguliatorių pagalba išdėstytų vonios kraštuose. Hydro masažo srovės stiprumas gali būti sustiprintas elektroninį Turbomasažą ЕTM™, kuris gali dirbti pulsuojančiame režime, taip kaip turi sumontuotą oro kompresorių. Šita sistema įjungia chromo terapijos pašvietimo programą, užtikrinančią lėtą šviesos tonų pasikeitimą Ši sistema rekomenduojama didelėms vonioms, sukomplektuotoms su dviem reguliuojamomis nugaros masažo sistemos ABM™ Sistemoje sumontuota automatinė dugno džiovinimo sistema su galimybe ją blokuoti.

SLIMLINE HYDRO – S11

Hydro masažinė vonia su pilnai integruota valdymo sistema ir elektronine valdymo panele EasyTouch su galinga masažo sistema ir papildomu povandeniniu pašvietimu Ambilght. Sistemoje sukomplektuotos išskirtinės tūbos ir aksesuarai Slimline. Hydro masažas vykdomas specialių tūtų pagalbą, kurios sumontuotos vonios šonuose, masažo intensyvumas įvairiose zonose, taip pat nugaros ir kojų masažas reguliuojamas mygtukais sumontuotais viršutinėje dalyje vidinėje vonios pusėje. Sistema turi paruštas terapijos programas ir automatiškai besikeičiantį masažo intensyvumą atskirose masažuojamose srityse.


Masažinės vonios
Vonios ilgis 155 cm.
Vonios plotis 155 cm.
Masažo tipas Pasirenkamas
Vonios tipas Kampinė

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Masažinė vonia Balteco Metro Air S2 155x155

 • Gamintojas: Balteco
 • Prekės kodas: Metro-15-S
 • Prieinamumas: Užsakomos
 • 1,700.00€
 • 1,360.00€


Galimi pasirinkimai


Žymos: masazines vonios, masazine vonia, vonios su masazu, hidromasazines vonios, masazines vonios su hidro masazu, masazines vonios su oro masazu, masazines vonios su oro ir hidromasazu